درباره ما

شرکت مدیریت یاران توسعه بهشهر (سهامی خاص) در تاریخ 1383/10/01توسط شرکت سرمایه گذاری پس انداز کارکنان گروه توسعه صنایع بهشهر و کانون بازنشستگان گروه توسعه صنایع بهشهر تأسیس و تحت شماره 237234 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید، شرکت از تاریخ1384/02/27 با خرید ماشین آلات چاپ شرکت پاکسان و عقد قرارداد با شرکت مذکور  پا به عرصه تولید گذاشت و تأمین کلیه جعبه های مصرفی پاکسان را برعهده گرفت .

شرکت پاکسان در خردادماه 1388 کلیه سهام شرکت مدیریت یاران توسعه بهشهر را خریداری نمود .

این شرکت توانسته با عنایت به پروردگار و کمک همکاران و متخصصین داخلی ورنی پایه آب را جایگزین ورنی روغنی کرده است زیرا مضراتی در پی داشت که  از نظر ماند گاری رنگ های چاپ شده در برابر نور آفتاب در قفسه های سوپر مارکت دوام بیشتری خواهد داشت.

 از نظر نیروی انسانی توانسته ایم تعداد پرسنل را از 53 نفر به 41 نفر تعدیل نماییم و در سال جاری جهت بالا بردن کیفیت ظاهری چاپ سیستم ورنیUV را با ماشین های قدیمی راه اندازی نموده و در حال حاضر انواع جعبه های شکیل با لوگوی برجسته در این واحد تولید می شود .

این شرکت در نظر دارد جهت حفظ تداوم تولید ماشین آلات چاپ پنج رنگ را نیز خریداری نماید که امیدواریم در صورت تحقق به بهترین کیفیت چاپ دسترسی پیدا کنیم.

 

اعضای هیئت مدیره: